Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Apie projektą – Islandijos spaudoje

Apie projektą – Islandijos spaudoje

Apie projektą – Islandijos spaudoje

Vienas garsiausių ir plačiausią skaitytojų auditoriją turintis dienraštis The Reykjavik Grapevine dalinasi informacija apie jau rugpjūčio 14 d., penktadienį Reikjaviko priemiestyje Kopavogur vyksiančią projekto “Praeities ir dabarties muzika Lietuvos – Islandijos dialoge” dalį –  koncertą.

Koncerto metu projekto dalyviai iš Lietuvos Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO ir islandų kvartetas Skark savo pasirodymą surengs netradicinėje aplinkoje. Pirmoje koncerto dalyje kolektyvas Skark atliks šiuolaikinio islandų kompozitoriaus kūrinį. Orkestro NIKO koncertinėje programoje – dirigento ir kompozitoriaus Gedimino Gelgoto kūriniai. Pabaigą vainikuos bendras abiejų kolektyvų pasirodymas, kuriame – XIX a. gyvenusio ir kūrusio žydų kompozitoriaus Wolf Ebann kūrinys bei bendra moderni muzikinė kompozicija.

Koncerto anonsas čia.

Platesnė informacija apie projektą – rugpjūčio 14 d. “The Reykjavik Grapevine” žurnale.