Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Atviras kvietimas birželio mėnesio rezidencijos programai

Atviras kvietimas birželio mėnesio rezidencijos programai

Atviras kvietimas birželio mėnesio rezidencijos programai

Skelbiame atvirą kvietimą menininkams, tyrėjams ir kuratoriams teikti paraiškas meno rezidencijai Kintuose birželio mėnesį. Ši rezidencija suteikia galimybę gyventi ir dirbti Kintuose įgyvendinant individualius projektus. 

Registracijai kviečiame pateikti biografiją ar CV, portfolio su darbų pavyzdžiais (pdf formatu) ir motyvaciniu laišku iki balandžio 30 d. užpildant šią registracijos formą:

https://forms.gle/v1CredSakuQ3ohSv5. 

Motyvaciniame laiške kviečiame išdėstyti savo tikslus šiai rezidencijai bei individualaus projekto, ties kuriuo planuojate dirbti rezidencijos metu, aprašą. Apibūdinkite, kaip ši rezidencija pasitarnaus Jūsų tolimesnei karjerai. Paminėkite Jūsų poreikius, patenkinančius darbo ir gyvenimo sąlygas. Daugiau informacijos apie rezidencijos darbo ir gyvenimo sąlygas rasite mūsų puslapyje: http://www.kintaiarts.lt/rezidencija-aplikuotis/

Atrinktus kandidatus informuosime el. paštu.  

Rezidencijos trukmė – 1 mėnuo.

Atrinktiems kandidatams apgyvendinimas bus suteiktas  su nuolaidomis. Vienviečio kambario kaina: 12 eu/nakčiai. Dvivietis kambarys – 22 eurai, trivietis – 32 eurai. 

Rezidencijoje yra bendra virtuvė skirta maisto gamybai. Kai kuriuose  kambariuose yra įrengtos  nedidelės atskiros virtuvėlės. 

Rezidencijoje vienu metu telpa iki 10 žmonių. 

Registracijos formoje tiksliai pažymėkite, kada pageidautumėte  atvykti ir išvykti. 

 

Atrankos kriterijai: kandidatai turi pateikti kokybišką ir aiškiai suformuluotą individualaus projekto aprašą bei motyvaciniame laiške apibūdinti rezidencijoje sau išsikeltus tikslus, pagrįstus atitinkama profesine patirtimi. 

Projektiniame pasiūlyme turi būti aiškiai suformuluota, kaip bus pasiekti konkretūs išsikelti tikslai rezidencijos metu; bei pademonstruoti, kaip ši rezidencija pasitarnaus jų tolimesnei karjerai. Paraiškas vertins” Kintai Arts” administracija ir Meno Taryba. 

Laikydamiesi dabartinių Sveikatos apsaugos ministerijos apribojimų ir rekomendacijų, rezidencijoje gali dalyvauti tik tie asmenys, prieš atvykdami pateiks įrodymus, kad atvykdami į rezidenciją neserga Covid-19.  

Šį rezidencijų projektą bei kitas VŠĮ Kintai Arts veiklas remia Lietuvos Kultūros Taryba. 

 

Kiti šiuo metu Kintai Arts vykstantys Atviri Kvietimai:

Open Call: Hello, Can You Hear Me? We’ll Meet Again! – atviras teminis kvietimas rezidencijai gegužės mėnesį.

Atviras Kvietimas teikti paraiškas tarptautiniam konkursui MArteLive