Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Atviras kvietimas birželio mėnesio rezidencijos programai

Atviras kvietimas birželio mėnesio rezidencijos programai

Atviras kvietimas birželio mėnesio rezidencijos programai

Skelbiame atvirą kvietimą menininkams, tyrėjams ir kuratoriams teikti paraiškas meno rezidencijai Kintuose birželio mėnesį. Ši rezidencija suteikia galimybę gyventi ir dirbti Kintuose įgyvendinant individualius projektus. 

Registracijai kviečiame pateikti biografiją ar CV, portfolio su darbų pavyzdžiais (pdf formatu) bei trumpai išdėstyti savo tikslus šiai rezidencijai. Paraiškas siųskite adresu [email protected]

Informacija apie rezidencijos darbo ir gyvenimo sąlygas rasite mūsų puslapyje: http://www.kintaiarts.lt/rezidencija-aplikuotis/

Atrinktus kandidatus informuosime el. paštu.  

Rezidencijos trukmė – 1 mėnuo.

Atrinktiems kandidatams apgyvendinimas bus suteiktas  su nuolaidomis. Vienviečio kambario kaina: 12 eu/nakčiai. Dvivietis kambarys – 22 eurai, trivietis – 32 eurai. 

Rezidencijoje yra bendra virtuvė skirta maisto gamybai. Kai kuriuose  kambariuose yra įrengtos  nedidelės atskiros virtuvėlės. 

Rezidencijoje vienu metu telpa iki 10 žmonių. 

Elektroniniame aplikacijos laiške paminėkite kada pageidautumėte atvykti ir išvykti. 

Laikydamiesi dabartinių Sveikatos apsaugos ministerijos apribojimų ir rekomendacijų, rezidencijoje gali dalyvauti tik tie asmenys, prieš atvykdami pateiks įrodymus, kad atvykdami į rezidenciją neserga Covid-19.  

Šį rezidencijų projektą bei kitas VŠĮ Kintai Arts veiklas remia Lietuvos Kultūros Taryba. 

Jei turite klausimų, kviečiame rašyti [email protected]