Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/VITRUVIJAUS ŽMOGUS | Koncertas vaikams

VITRUVIJAUS ŽMOGUS | Koncertas vaikams

Informacija

Laikas: 08 rugpjūčio, 2020 12:00
Vieta: Saugų evangelikų liuteronų bažnyčia
Renginio tipas: 2020, LT

Renginio aprašymas

Rugpjūčio 8 d. 11:00, Saugų evangelikų liuteronų bažnyčia

VITRUVIJAUS ŽMOGUS
Koncertas vaikams

Atlikėjai: Senosios muzikos ansamblis CANTO FIORITO (meno vadovas Rodrigo Calveyra)

PROGRAMOJE – Renesanso kompozitorių muzika.

Koncertą remia Šveicarijos fondas Art Mentor Foundation Lucerne.

♪♫♪

Šioje programoje pristatomi ryškiausi Europos renesanso muzikos pavyzdžiai, sukurti skirtingų kartų kompozitorių, atstovaujančių skirtingoms kompozicijos mokykloms: Burgundijos, franko-flamandų, vokiečių, anglų, ispanų, Venecijos ir Romos. Tai muzikinė kelionė po vieną kilniausių muzikos istorijos laikotarpių.

Atlikėjų sudėtis: 5 dainininkai, kornetas / išilginės fleitos, vargonai

Vilniuje įsikūręs tarptautinis senosios muzikos ansamblis „Canto Fiorito“, kuriam vadovauja garsus išilginės fleitos ir korneto atlikėjas Rodrigo Calveyra, savo veiklą pradėjo 2013 metais. „Canto Fiorito“ pavadinimas reiškia „gėlėtą“, išpuoštą dainavimą ir byloja apie muzikos semantikai tarnaujantį melodijų praturtinimą ornamentais, diminucijomis ir įvairiomis ekspresijos priemonėmis, bei apie ansambliui būdingą dialogą tarp žmonių balsų ir „dainuojančių“ pučiamųjų instrumentų, sukuriančių išraiškingą spalvų ir tembrų įvairovę.

„Canto Fiorito“ pagrindą sudaro penki lietuvių dainininkai ir istorinių instrumentų atlikėjai iš įvairių šalių. Ansamblio misija yra tyrinėti ir atlikti renesanso ir baroko muziką, ypatingą dėmesį skiriant XVII a. pirmosios pusės Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Abiejų Tautų Respublikos muzikos paveldui. „Canto Fiorito“ repertuaro pagrindą sudaro Vazų dvare tarnavusių italų kompozitorių ir jų įtaką patyrusių vietos kompozitorių kūryba. Netrukus po „Canto Fiorito“ įkūrimo, jis tapo aktyviausiu senosios muzikos ansambliu Lietuvoje ir vieninteliu ansambliu, kuris skiria nuolatinį dėmesį senosios muzikos edukacijos veiklai, rengdamas koncertus su išsamiais pasakojimais, paskaitas, seminarus ir meistriškumo kursus vaikams, studentams, mokytojams ir kitiems klausytojams. (Šaltinis: cantofiorito.lt)Kontaktai

Festivalio meno taryba: Vykintas Baltakas, Gleb Pyšniak, Marta Finkelštein
Direktorė: Audra Juodeškienė
Komunikacijos koordinatorė: Paulina Nalivaikaitė

Įmonės kodas: 133487723
Adresas: Ramioji g. 8, Kintų m. Kintų seniūnija, Šilutės raj.
El. paštas: [email protected], [email protected]
Sąskaita paramai: LT48 7044 0600 0387 5451


Pasidalinkite: