Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/CHORO IR PERKUSIJOS PASIMATYMAI

CHORO IR PERKUSIJOS PASIMATYMAI

Informacija

Laikas: liepos 20, 2019 19:00
Vieta: Didžioji Kintų bažnyčia (Vydūno g. 26)
Internetinis puslapis: http://www.kintaiarts.lt/
Renginio tipas: 2019
Organizatorius: VšĮ Kintai Arts
Bilieto kaina: € 6 - 10
pirkti bilietus

Renginio aprašymas

ŠIAULIŲ VALSTYBINIS KAMERINIS CHORAS „POLIFONIJA“ (dirig. Linas Balandis)
„GIUNTER PERCUSSION“
ANDRIUS REKAŠIUS (marimba)

Kintų muzikos festivalyje – nekasdieniai pasimatymai: vienoje scenoje susitiks choras ir perkusija, kurių deriniai žada it Pamario vėjas gaivinančius skambesius. Šalia unikalaus Gene Koshinski‘o Koncerto marimbai ir miširam chorui koncerte nuskambės premjera – jaunos autorės Monikos Sokaitės kūrinys, skirtas šiemet minimiems Žemaitijos metams.

Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ nuolat koncertuoja įvairiose pasaulio šalyse, diriguojant žymiems šalies ir užsienio dirigentams – tai Saulius Sondeckis, Juozas Domarkas, Gintaras Rinkevičius, Modestas Pitrėnas, Robertas Šervenikas, Georg Mais (Vokietija), Mats Nilsson Sindenius (Švedija), Magnus Wassenius (Švedija), Ingo Ernst Reihl (Vokietija), Anthony Trecek-King (JAV), Richard Bjella (JAV), Ferdinando Sulla (Italija) ir kt. Koncertinių kelionių biografijoje – Brazilija, Argentina, Italija, Vokietija, Austrija, Rusija, Švedija, Ukraina, Lenkija, Čekija, Bulgarija, Prancūzija, Latvija, Estija.

Choras yra koncertavęs su Lietuvos kameriniu orkestru, Klaipėdos kameriniu orkestru, Šv. Kristoforo orkestru, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestru, Lietuvos nacionaliniu ir Lietuvos valstybiniu simfoniniais orkestrais, orkestru Hamburger Camerata, Lvovo (Ukraina) filharmonijos bei Sankt Peterburgo (Rusija) simfoniniu orkestru ir kitais styginių bei pučiamųjų orkestrais iš įvairių šalių.

Kiekvienais metais choras dalyvauja įvairiuose muzikos festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje, didelį dėmesį skirdamas lietuvių chorinės muzikos sklaidai.

Ansamblį „Giunter Percussion“ įkūrė Pavelas Giunteris. Tai pirmasis tokio pobūdžio perkusijos ansamblis Lietuvoje. Muzikantai sulaukė visuomenės pripažinimo ir tapo populiarūs ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje, ansamblis dažnai dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose. Žinomi Lietuvos kompozitoriai skiria savo kūrinius šiam ansambliui. Ansamblis kartu grojo su Petru Vyšniausku, Leonidu Šinkarenko ir „Jazz 4“, Frederic Macarez (Prancūzija), Linda Maxey (JAV), Michael Udow (JAV), Nebojsa Zivkovic (Vokietija). „Giunter percussion“ taip pat koncertuoja su žymiausiais Lietuvos dirigentais: M. Pitrėnu, R. Šerveniku, S. Krylov, D. Katkumi. Ansamblis groja klasikinę, modernią, liaudies, populiariąją ir džiazo muziką.

Festivalio premjera

Monika Sokaitė – „SALVE SAMOGITIA arba devyni žvilgsniai į Žemaitiją“
Tai proginė kompozicija, skirta pažymėti 800 metų Žemaitijos vardo paminėjimą. Kūrinys nėra grįstas konkrečiu naratyvu, jo esmė – ne istorijos pasakojime, o simbolių pynėje, iš kurių kiekvienas yra lyg pamąstymas apie Žemaitiją: ar tai būtų liaudies daina, poezija, Mergelės Marijos vaidmuo regiono istorijoje ir viską įprasminantys liturginiais tekstais grįsti apibendrinimai – maldos. Perkusijos vaidmuo kinta nuo paprasčiausio akompanimento iki savarankiškų padalų, kas yra tarsi aliuzija į žemaičių nepriklausomybę, charakterį ir gilias tradicijas. (Monika Sokaitė)

PROGRAMA
Monika Sokaitė – „SALVE SAMOGITIA arba devyni žvilgsniai į Žemaitiją“ ciklas mišriam chorui ir perkusijai, skirtas Žemaitijos metams
Gene Koshinski – Koncertas marimbai ir mišriam choruiKontaktai

Festivalio meno taryba: Vykintas Baltakas, Gleb Pyšniak, Marta Finkelštein
Direktorė: Audra Juodeškienė
Komunikacijos koordinatorė: Paulina Nalivaikaitė

Įmonės kodas: 133487723
Adresas: Ramioji g. 8, Kintų m. Kintų seniūnija, Šilutės raj.
El. paštas: [email protected], [email protected]
Sąskaita paramai: LT48 7044 0600 0387 5451


Pasidalinkite: