Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.

„FOLK IN JAZZ“

a

Informacija

Laikas: liepos 20, 2018 20:00
Vieta: Rusnės Evangelikų Liuteronų bažnyčia
Internetinis puslapis: http://www.kintaiarts.lt
Organizatorius: VšĮ Kintai Arts
Bilieto kaina: 12.00 €
pirkti bilietus

Renginio aprašymas

Dalia Dėdinskaitė (smuikas, Lietuva-Austrija)
Gleb Pyšniak (violončelė, Lietuva)
Evelina Pabarčiūtė (vokalas, Belgija-Lietuva)
Tadas Motiečius (akordeonas, Lietuva)

Dalia Dėdinskaitė yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. Nuo 2017 metų – didžiausio pasaulyje muzikos universiteto Vienoje žymaus austrų profesoriaus Christian Altenburger klasės asistente. D. Dėdinskaitė koncertavo daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežė solo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, „Dresdner Kappelsolisten“ ir Drezdeno „Carl Maria von Weber“ simfoniniu orkestrais, diriguojant Sauliui Sondeckiui, Juozui Domarkui, Georgui Mark ir kt.

Gleb Pyšniak būdamas 14 metų kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse: Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje ir daugelyje kitų, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Rygos Sinfonietta, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. 2006 metais už Lietuvos vardo garsinimą G. Pyšniak apdovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

Evelina Pabarčiūtė būdama vienuolikos pradėjo groti obojumi. Nepaisant to, kad jai puikiai sekėsi, Eveliną visuomet žavėjo džiazas. Baigusi mokyklą ji išvyko į Prancūziją, ten pradėjo obojaus ir džiazinio dainavimo studijas, kur galiausiai suprato, kad tikroji jos aistra – džiazas, tad metė obojų ir nusprendė pasišvęsti dainavimui. Evelina kaip džiazo vokalistė pasirodė įvairiose koncertų salėse: ,,Arsenal/Metz”, „Salle Poirel/Nancy”, Deutsche Radio Philharmonie Saarbrucken, pasirodė su Nacionaliniu Metz pučiamųjų orkestru, koncertavo Lietuvoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje ir Liuksemburge. Šiuo metu atlikėja reziduoja Briuselyje, kuriame koncertuoja su savo džiazo kvartetu kartu su Pierre Alain Goualch, Frank Agoulon, Alex Gilson bei kitais atlikėjais, taip pat ruošiasi išleisti savo pirmąjį albumą.

Tadas Motiečius muzikos mokytis pradėjo būdamas dešimties. Bet jau po dvejų metų prasidėjo jo konkursinė ir koncertinė veikla, o per pastaruosius dešimt metųatlikėjas pasirodė daugelyje Europos scenų ir festivalių, dalyvavo tarptautiniuose seminaruose ir projektuose. Tadas yra tapęs Karalienės Mortos premijos ir daugiau nei trisdešimties Lietuvos bei kitų šalių tarptautinių konkursų laureatu. Akordeonininkas aktyviai koncertuoja Lietuvoje, įsitraukia į netikėtus projektus, bendradarbiauja su įvairiais kūrėjais. Jaunojo muzikanto atlikimas pasižymi nuoširdumu ir gaivumu. Šis akordeonininkas, įtaigiai grodamas tiek solo, tiek įvairiuose ansambliuose, atlieka įvairią muziką: nuo klasikos ir modernių, originalių kompozicijų akordeonui – iki lengvosios muzikos ir subtilaus džiazo.

 

PROGRAMA

„Folkloro džiazas – lietuviškos liaudies dainos džiaze ir klasikoje“ yra projektas, suvienijantis tris svarbiausias Lietuvos muzikines tradicijas – liaudies dainas, klasikinę muziką ir džiazą. Programa per 12 dainų pristatys penkių Lietuvos etnografinių regionų – Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos, Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos – liaudies muziką. Dainos-improvizacijos bus atliekamos derinant klasikinės muzikos ir džiazo stilistikas bei formas. Specialiai šiam projektui yra sukurtos aranžuotės ir improvizacijos, išlaikant originalią dainų prasminę formą bei harmoniją.  

Programoje skleisis spontaniška ir subtili muzikos interpretacija, kurią kurs vieni profesionaliausių jaunosios kartos Lietuvos muzikų.Kontaktai

Festivalio meno taryba: Vykintas Baltakas, Gleb Pyšniak, Marta Finkelštein
Direktorė: Audra Juodeškienė
Komunikacijos koordinatorė: Paulina Nalivaikaitė

Įmonės kodas: 133487723
Adresas: Ramioji g. 8, Kintų m. Kintų seniūnija, Šilutės raj.
El. paštas: [email protected], [email protected]
Sąskaita paramai: LT48 7044 0600 0387 5451


Pasidalinkite: