Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.

GARSŲ EGZOTIKA

Informacija

Laikas: 11 liepos, 2020 19:00
Vieta: Kuršių marių pakrantė (Kintai, Uosto g. 12)
Renginio tipas: 2020, LT

Renginio aprašymas

Liepos 11 d. 19:00, Kuršių marių pakrantė (Kintai, Uosto g. 12)

GARSŲ EGZOTIKA

GIUNTER PERCUSSION (vadovas Pavel Giunter)

PROGRAMA
Nebojsa Zivkovic – Trio Per Uno
Steve Reich – Music For Pieces of Wood
Astor Piazzolla – Libertango
J. B. Smith – Conga Mix
Mark Ford – Afta Stuba
Matt Savage – Desert Celebration
Valerie de Naranjo – Wenda Kanawa
Minoru Miki – Marimba Spiritual

♪♫♪

Ansamblį 1995 m. įkūrė Pavel Giunter. Lietuvoje tai pirmasis tokio pobūdžio perkusijos ansamblis. Per 25 veiklos metus muzikantai sulaukė visuomenės pripažinimo, tapo populiarūs Lietuvoje ir užsienyje. Ansamblis dažnai dalyvauja festivaliuose Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Danijoje. Žinomi šiuolaikiniai Lietuvos kompozitoriai skiria savo kūrinius šiam ansambliui. Ansamblis kartu grojo su Petru Vyšniausku, Leonidu Šinkarenko ir „Jazz 4“, Frederic Macarez (Prancūzija), Linda Maxey (JAV), Michael Udow (JAV), Nebojsa Zivkovic (Vokietija). Visi grupės nariai yra aukšto lygio profesionalai. Ansamblis groja klasikinę, modernią, liaudies, populiariąją ir džiazo muziką. Šiuo metu ansamblyje groja: Sigitas Gailius, Tomas Kulikauskas, Andrius Rekašius ir Pavel Giunter.

Ansamblio „Giunter percussion“ įkūrėjas ir lyderis yra Pavel Giunter. Jis yra vienas žymiausių Lietuvos perkusininkų, solistas, atliekantis klasikinę, moderniąją, world ir džiazo muziką. Jam dedikuoti daugybė lietuvių autorių kūrinių. P. Giunter nuolat dalyvauja klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektuose kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Lietuvos valstybiniu ir Lietuvos nacionaliniu orkestrais, kameriniais ansambliais ir solistais.Kontaktai

Festivalio meno taryba: Vykintas Baltakas, Gleb Pyšniak, Marta Finkelštein
Direktorė: Audra Juodeškienė
Komunikacijos koordinatorė: Paulina Nalivaikaitė

Įmonės kodas: 133487723
Adresas: Ramioji g. 8, Kintų m. Kintų seniūnija, Šilutės raj.
El. paštas: [email protected], [email protected]
Sąskaita paramai: LT48 7044 0600 0387 5451


Pasidalinkite: