Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/JAUSMŲ SPALVOS (Gargždai)

JAUSMŲ SPALVOS (Gargždai)

Informacija

Laikas: liepos 18, 2019 19:00
Vieta: Gargždų kultūros centras (Klaipėdos g. 15)
Internetinis puslapis: http://www.kintaiarts.lt/
Renginio tipas: 2019
Organizatorius: VšĮ Kintai Arts
Bilieto kaina: € 5 - 8
pirkti bilietus

Renginio aprašymas

DUO CoLore: KONRAD LEVICKI (smuikas) ir LAURYNA LANKUTYTĖ (fortepijonas)
YULIA RODIMOVA (fortepijonas, Rusija)

Kintų muzikos festivalio scenoje – jauni ir talentingi atlikėjai, kurie su klausytojais dalinsis jausmų pripildyta muzika – vokiečių romantiko Johanneso Brahmso, prancūzų impresionisto Claude‘o Debussy ir XX a. rusų kompozitorių – išradingai drąsaus Alexandro Scriabino ir emocingojo Sergejaus Rachmaninovo – kūriniais.

Dueto „CoLore“ nariai Konrad Levicki (smuikas) ir Lauryna Lankutytė (fortepijonas) kartu groti pradėjo 2014 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2018 m. ansamblis laimėjo II vietą bei publikos simpatijų prizą VIII tarptautiniame Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkurse. Tai kol kas reikšmingiausias ansamblio apdovanojimas, atvėręs kelius į platesnį pripažinimą muzikiniame pasaulyje.

Duetas „CoLore“ dalyvavo ECMA (European Chamber Music Academy) rengiamuose kursuose Vilniuje, koncertavo ECMTA festivalyje Lenkijoje, pasirodė „Harmos“ festivalyje Portugalijoje. Pernai grojo festivaliuose „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ bei „Kalėdinis Vilnius“.

Yulia Rodimova gimė Rusijoje, Kaliningrado srityje 1997 m., kur baigė S. Rachmaninovo aukštesniąją muzikos mokyklą, o toliau mokslus tęsia Maskvos Gnesino muzikos akademijoje.

Y. Rodimova tapo nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureate Rusijoje (Maskvoje, Sankt Peterburge, Kaliningrade, Smolenske), Belgijoje, Lietuvoje ir gavo apdovanojimą iš prezidento. Atlikėja dažnai dalyvauja žymių dėstytojų vedamuose meistriškumo kursuose – ji tobulinosi pas Dmitrijų Baškirovą, Tatjaną Zagorovskają, Jekateriną Mečetiną, Aqilles delle Vigna‘ą, Aleksandrą Veršininą, Denisą Buršteiną ir kt. 2018 m. Y. Rodimova dalyvavo Tel-Hai (Izraelis) mieste vykusiuose kursuose pas žymų pianistą Jevgenijų Kisiną.

PROGRAMA
Claude Debussy – Sonata smuikui ir fortepijonui g-moll
Johannes Brahms – Sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 2 A-dur, op. 100
Alexander Scriabin – Sonata-fantazija op. 19 gis-moll fortepijonui
Sergei Rachmaninoff – Variacijos Šopeno tema fortepijonuiKontaktai

Festivalio meno taryba: Vykintas Baltakas, Gleb Pyšniak, Marta Finkelštein
Direktorė: Audra Juodeškienė
Komunikacijos koordinatorė: Paulina Nalivaikaitė

Įmonės kodas: 133487723
Adresas: Ramioji g. 8, Kintų m. Kintų seniūnija, Šilutės raj.
El. paštas: [email protected], [email protected]
Sąskaita paramai: LT48 7044 0600 0387 5451


Pasidalinkite: