Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.

VARDAN TOS LIETUVOS: valstybės šimtmečio dainų šventės atgarsiai ant marių kranto Kintuose

Informacija

Laikas: liepos 14, 2018 17:00
Vieta: Kuršių marių pakrantė Kintuose
Internetinis puslapis: http://www.kintaiarts.lt
Organizatorius: VšĮ Kintai Arts
Bilieto kaina: Įėjimas laisvas

Renginio aprašymas

CHORAS „AUKURAS“ (VAD. ALFONSAS VILDŽIŪNAS)

PLUNGĖS KULTŪROS CENTRO KAMERINIS CHORAS (VAD. ALFONSAS VILDŽIŪNAS)

Klaipėdos profesionalus choras „Aukuras“ susikūrė 1993 metais. Nuo 1996 m. jam vadovauja Alfonsas Vildžiūnas. Artistiškumas, demokratiškas repertuaras jam pelno dideles publikos simpatijas. Choras yra aktyvus Klaipėdos muzikinio gyvenimo dalyvis. Taip pat koncertavo Italijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Ispanijoje, Izraelyje, JAV, Kanadoje ir Meksikoje.

Kolektyvo repertuarą sudaro įvairių epochų ir stilių bažnytinė bei pasaulietinė muzika, džiazo kompozicijos, negrų spiričiuelų aranžuotės. „Aukuras“ yra parengęs ir edukacinių programų: „Choras: smagiai ir spalvingai“, „Muzikos istorija su Viktoru Gerulaičiu“. Tamprūs kūrybiniai ryšiai „Aukurą“ sieja su Jonu Tamulioniu, Nijole Sinkevičiūte, Algirdu Martinaičiu, Remigijumi Šileika bei kitais lietuvių kompozitoriais.

Plungės kultūros centro kamerinis choras gyvuoja jau 27 metus. Didžioji dalis choristų – tai žmonės, turintys muzikinį išsilavinimą, kultūros ir švietimo darbuotojai. Choro repertuarą sudaro įvairių epochų ir stilių bažnytinė bei pasaulinė muzika. Kolektyvas aktyviai dalyvauja įvairiuose respublikiniuose renginiuose, šventėse, festivaliuose, konkursuose, yra visų Pasaulio lietuvių dainų švenčių bei Baltijos šalių dainų švenčių dalyvis. Choras koncertavo Latvijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje. Kolektyvo iniciatyva Plungėje kasmet rengiama sakralinės muzikos šventė, kurioje dalyvauja geriausi šalies chorai.

PROGRAMOJE – Lietuvos šimtmečio dainų šventės atgarsiai: lietuviški kūriniai chorui, skambėsiantys ypatingoje atmosferoje ant Kuršių marių kranto KintuoseKontaktai

Festivalio meno taryba: Vykintas Baltakas, Gleb Pyšniak, Marta Finkelštein
Direktorė: Audra Juodeškienė
Komunikacijos koordinatorė: Paulina Nalivaikaitė

Įmonės kodas: 133487723
Adresas: Ramioji g. 8, Kintų m. Kintų seniūnija, Šilutės raj.
El. paštas: [email protected], [email protected]
Sąskaita paramai: LT48 7044 0600 0387 5451


Pasidalinkite: