Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/VERŽLŪS VĖJAI (Kintai)

VERŽLŪS VĖJAI (Kintai)

Informacija

Laikas: liepos 25, 2019 19:00
Vieta: Didžioji Kintų bažnyčia (Kuršių g. 26)
Internetinis puslapis: http://www.kintaiarts.lt/
Renginio tipas: 2019
Organizatorius: VšĮ Kintai Arts
Bilieto kaina: € 5 - 8
pirkti bilietus

Renginio aprašymas

VERA NEBYLOVA (violončelė, Rusija)
ANDRÉS AÑAZCO (fortepijonas, Ekvadoras-Austrija)
KAROLINA PANCERNAITĖ (fortepijonas)

Kintų muzikos festivalyje pasirodys trys jauni ir veržlūs atlikėjai, savo talentu besidalinsiantys per XIX–XX a. muziką. Skambės vaizdinga čeko Antoníno Dvořáko, gausybę XX a. kompozitorių mokiusios žymios prancūzų pedagogės ir kompozitorės Nadios Boulanger, efemeriškų impresijų kupina prancūzo Maurice‘o Ravelio ir dramatiškų išgyvenimų pripildyta ruso Dmitrijaus Šostakovičiaus muzika.

Vera Nebylova – tarptautinių konkursų laureatė, Yuri Bashmet jaunimo orkestro Rusijoje narė. Savo muzikinį kelią pradėjusi Kaliningrado S. Rachmaninovo aukštesniojoje muzikos mokykloje, nuo 2017 m. mokosi Briuselio karališkojoje konservatorijoje. Violončelininkė tobulinosi meistriškumo kursuose pas A. Seleznevą, K. Rodiną, S. Rolduginą, R. Dieltiensą, taip pat 2015 m. ir 2016 m. dalyvavo ISA vasaros akademijoje Vienoje ir mokėsi pas Jérôme‘ą Pernoo, Osaba‘ą Onczay, Claudio Bohorquesą ir Romainą Garioud.

Andrés Añazco – iš Ekvadoro kilęs pianistas, plėtojantis dinamišką koncertinę karjerą kaip solistas ir kamerinės muzikos atlikėjas. A. Añazco koncertavo prestižinėse pasaulio koncertų salėse Musikverein (Viena), Carnegie Hall (Niujorkas) ir dalyvavo žymiuose festivaliuose, tokiuose kaip Yehudi Menuhino festivalis Gstaade (Šveicarija) ir Rheingau muzikos festivalis (Vokietija).

Nuo 2012 m. pianistas koncertuoja visoje Europoje kaip „Acros Trio“ narys; šis ansamblis pasižymi plačiu repertuaru, kuriame suskamba ir mažai žinomi Ispanijos ir Lotynų Amerikos kompozitorių kūriniai. Būdamas ECMA (Europos kamerinės muzikos akademijos) narys, jis mokėsi iš tokių menininkų kaip Tabea Zimmermann, Hatto Beyerle, Shmuelis Ashkenasis, Ferencas Radosas ir Hariolfas Schlichtigas.

Po studijų savo tėvynėje A. Añazco gavo privačią Vienos kardinolo Christopho Schönborno paramą tęsti studijas Vienos muzikos ir scenos menų universitete pas Olegą Maisenbergą (fortepijonas) ir Avedis Kouyoumdjian (kamerinė muzika). Nuo 2006 m. įsikūręs Vienoje, pianistas taip pat yra Vienos Tango kvinteto narys.

Karolina Pancernaitė šiuo metu yra Škotijos karališkosios konservatorijos magistrantė – studijoms ten ji gavo prestižinę ABRSM stipendiją.
Būdama vos 10-ies, K. Pancernaitė pradėjo koncertuoti su orkestrais – atlikėja grojo Brno filharmonijoje (Čekija) su Brno filharmonijos orkestru bei Kauno filharmonijoje su Kauno simfoniniu orkestru.

Ir dabar, šalia studijų, K. Pancernaitė taip pat džiaugiasi gyvybingu koncertiniu gyvenimu. Ji groja Lietuvoje, Danijoje, Čekijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Švedijoje, Latvijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje. Vieni iš pastarųjų jos pasirodymų vyko Farley muzikos festivalyje, 4-ajame Egėjo menų festivalyje Kretoje, Steinway Hall Londone, CCB Centro Cultural Belem Lisabonoje ir Kauno filharmonijoje.

2018 m. vasarį atlikėja tapo Tony / Tania Webster premijos laureate Škotijos karališkojoje konservatorijoje ir Bamber Galloway konkurso Škotijoje trečiosios vietos laimėtoja.

PROGRAMA
Dmitrij Šostakovič – Sonata violončelei ir fortepijonui d-moll
Antonín Dvořák – „Waldesruhe“ violončelei ir fortepijonui
Nadia Boulanger – Trys pjesės violončelei ir fortepijonui
Maurice Ravel – „Atspindžiai“ fortepijonui:

  1. „Liūdni paukščiai“
  2. „Valtelė vandenyne“
  3. „Alborada del gracioso“

Dmitrij Šostakovič – Sonata fortepijonui Nr. 2 h-moll, op. 61Kontaktai

Festivalio meno taryba: Vykintas Baltakas, Gleb Pyšniak, Marta Finkelštein
Direktorė: Audra Juodeškienė
Komunikacijos koordinatorė: Paulina Nalivaikaitė

Įmonės kodas: 133487723
Adresas: Ramioji g. 8, Kintų m. Kintų seniūnija, Šilutės raj.
El. paštas: [email protected], [email protected]
Sąskaita paramai: LT48 7044 0600 0387 5451


Pasidalinkite: