Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Finišavo Kintų muzikos festivalis: rugpjūtį skambėjo dar penki koncertai

Finišavo Kintų muzikos festivalis: rugpjūtį skambėjo dar penki koncertai

Finišavo Kintų muzikos festivalis: rugpjūtį skambėjo dar penki koncertai

Akimirkos iš šiuolaikinės muzikos savaitgalio Kintuose: rugpjūčio 3 d. festivalyje koncertavo vienas ryškiausių jaunosios kartos kolektyvų „Synaesthesis“.

Charizmatišku ir entuziastingu muzikavimu bei meistrišku atlikimu klausytojus žavintis ansamblis Kintų publiką stulbino sodraus skambesio, sofistikuotomis XXI a. kompozicijomis.

 


 

Akimirkos iš šiuolaikinės muzikos savaitgalio Kintuose: rugpjūčio 5 d. festivalyje koncertavo „Trio Kaskados“ ir pianistė Marta Finkelštein, atlikę šiuolaikinės lietuvių kompozitorių muzikos programą.

Skambėjo Broniaus Kutavičiaus, Vidmanto Bartulio kūriniai ir net keturios Vykinto Baltako kompozicijos. Šį menininką, dėstantį Nyderlandų, Belgijos ir Lietuvos muzikos akademijose ir jau antrus metus į Kintus atvežantį reziduoti jaunuosius muzikantus ir kompozitorius, prieš koncertą kalbino muzikologė Jūratė Katinaitė.

 


 

Didžioji Kintų bažnyčia papuošta naktiniam koncertui – vėlų rugpjūčio 10 d. vakarą romantiškoje žvakių šviesoje skendėjo gausiai susirinkusi publika ir „Concerto Fiorito“ (Rodrigo Calveyra ir Juan Manuel Quintana), dovanoję ramybės sklidiną baroko muzikos valandą.

 


 

Rugpjūčio 11 d. Didžiojoje Kintų bažnyčioje liejosi melodinga italų ir prancūzų muzika. Romantiškas vakaro melodijas dovanojo neįprastos sudėties ansamblis „Basso trio“ – skaidrus sopranas (Asta Krikščiūnaitė), sodrus kontrabosas (Donatas Bagurskas) ir spalvingas fortepijonas (Audronė Kisieliūtė).

 


 

Kintų muzikos festivalis finišavo geros valios renginiu: rugpjūčio 15 d. nuskambėjo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklis vaikams „Pasaka be pavadinimo“.

Koncertas palydėjo labdaringą gestą, atsigręžiant į sergančius Šilutės rajono vaikus – tai buvo įgyvendinta su Labdaros ir paramos fondu „Mažoji širdelė“ ir gydytoja vaikų kardiologe Rita Sudikiene, kuri padėjo greičiau diagnozuoti sunkius širdies susirgimus.