Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.

Įpusėjo Kintų muzikos festivalis – klausytojus džiugino jau šeši koncertai

Įpusėjo Kintų muzikos festivalis – klausytojus džiugino jau šeši koncertai

Prasidėjęs liepos 14 d., Kintų muzikos festivalis jau įpusėjo ir spėjo savo lankytojus pradžiuginti šešiais koncertais. Dalinamės akimirkomis iš įvykusių renginių:

Festivalio pradžia Marių šventės metu. Du kolektyvai – Plungės kultūros centro choras ir „Aukuras“ – Šimtmečio dainų šventės atgarsius skleidė ant Kuršių marių kranto.


Magiškos sutemos ir ramuma Ventės rage – pianistas Daumantas Kirilauskas po koncerto liepos 17 d. Šilutės kultūros namuose.


Liepos 19 d. Kintuose svečiavosi ir stygų skambesio grožį skleidė Klaipėdos kamerinis orkestras, jo meno vadovas violončelininkas Mindaugas Bačkus ir Vokietijoje gyvenantis smuikininkas Martynas Švėgžda von Bekker.
Koncerte skambėjo ir lietuvių muzika – Concerto grosso smuikui ir orkestrui „Todos los fuegos el fuego“ („Visos ugnys – ugnis“), kurio autorė – Monika Sokaitė. Kintuose M. Švėgžda von Bekker pagriežė vieną iš pirmųjų šio koncerto atlikimų.


Liepos 20 d. Rusnėje folkloru džiazavo Dalia Dėdinskaitė (smuikas), Gleb Pyšniak (violončelė), Evelina Pabarčiūtė (vokalas) ir Tadas Motiečius (akordeonas).
Labai džiaugiamės, kad Dalia ir Gleb mūsų festivalyje sutiko koncertuoti gražiausios jųdviejų gyvenimo dienos – vestuvių – išvakarėse. Šilčiausi sveikinimai ir linkėjimai!


Šį šeštadienį Didžiojoje Kintų bažnyčioje koncertavo svečiai iš Austrijos – meistriškumu, jaunatviška energija ir žaismingumu kerintys Trio „Alba“, klausytojus užbūrę amžinosios klasikos garsais.


Sekmadienį, liepos 29 d., Kintų muzikos festivalyje koncertavo „Archi Quartett“ ir Vytautas Kiminius, parodęs, kaip įvairiai ir moderniai gali skambėti nacionalinis lietuvių instrumentas – birbynė. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje skambėjo muzika nuo baroko iki šių dienų.