Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Julija Skudutytė – „Jūros Siena“

Julija Skudutytė – „Jūros Siena“

Julija Skudutytė – „Jūros Siena“

„Kintai Arts“ menininkų rezidencija, savo pirmąjį vasaros sezoną uždarė Julijos Skudutytės akvarelių paroda „Jūros Siena“! 

2018 metų rugsėjo pirmąją dieną Kintai buvo pasipuošę šventine nuotaika. Miestelio gyvybingumą palaikė netik vasariški orai ar naujų mokslo metų pradžios iškilmės, bet ir „Kintai Arts“ menininkų rezidencijos, paskutinės parodos, pirmajame vasaros sezone, atidarymas. Miestelėnai ir svečiai rinkosi į Kintų biblioteką susipažinti su Julijos Skudutytės tapybiniais vaisiais. Menininkė, kartu su savo palyda (Justu Simniškiu), Kintuose praleido paskutiniąsias vasaros dienas liedama akvarelę. Julijos akiratyje atsidūrė tiek unikalus regiono peizažas, tiek vietiniams atpažįstamos miestelio panoramos. Menininkė meistriškai valdydama akvarelės techniką, savo darbais sugebėjo apjungti apylinkių motyvus, kurie byloja tiek apie laikinumą, tiek apie amžinumą. Tačiau svarbiausia, yra tai, jog Julijos Skudutytės kūriniuose atsispindi, abiems šioms priešingybėms būdingas, regiono koloritas. Tai yra – sodriai žalios vasariškos pievos, dinamiško dangaus kontekste. Taip pat – vėjas, debesis atspindinčiame vandens paviršiuje ar medžių tankmėje. 

Autorė apie viešnagę sako: Jūros siena yra Kuršių nerija, o marios yra jūros asmeninis ežeras.” Justas Simniškis.
Geriau negalėčiau pasakyti už savo draugą J.Simniškį, kuris mane lydėjo į Kintų rezidenciją.
Po nuostabios viešnagės atidarau parodą Kintuose iš plenerinių darbų, įkvėptų gaivališkos gamtos ir tyro oro. Rezidencijoje praleistas laikas buvo sukoncentruotas ties akvarelės darbų serija, nagrinėjančia spalvinius santykius Kintuose, pamaryje ir pajūryje.