Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /„Kino karavanas“ Kintuose: liepos 5 d. – romantiško ir maištingo filmo „Vasara“ seansas

„Kino karavanas“ Kintuose: liepos 5 d. – romantiško ir maištingo filmo „Vasara“ seansas

„Kino karavanas“ Kintuose: liepos 5 d. – romantiško ir maištingo filmo „Vasara“ seansas

Likus savaitei iki Kintų muzikos festivalio atidarymo, liepos 5 d. Kintuose viešės festivalio „Kino pavasaris“ programa „Kino karavanas“, dovanosianti Kirilo Serebrenikovo muzikinio filmo „Vasara“ peržiūrą.

Iš viso per tris vasaros mėnesius suplanuoti 33 „Kino karavano“ rodymai visoje Lietuvoje. Žiūrovų pamėgtus festivalio „Kino pavasaris“ filmus ne kartą išvys Marijampolės, Birštono, Tauragės, Gargždų, Kauno kino mėgėjai, o taip pat „Kino karavanas“ atvyks į Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Mažeikius, Uteną, Visaginą, Anykščius, Kėdainius, Pasvalį ir šių metų Lietuvos kultūros sostinę – Rokiškį.

„Visi ne kartą esame girdėję ar patys kartoję posakį „gyvenime – kaip kine, o kine – kaip gyvenime“. Tokią daugiasluoksnę patirtį mums visada leidžia išgyventi geras ir kokybiškas kinas – nagrinėjantis svarbias socialines, politines, psichologines temas, nebijantis emociškai stiprių, kartais šokiruojančių klausimų ir emocijų. Būtent toks yra ir šiųmetinis „Kino karavanas“. Kviesdami į jo seansus visoje Lietuvoje norime priminti – nesvarbu, kokia įspūdinga scena vyktų ekrane ar kaip pasibaigtų filmas, už viską įdomiau yra tik gyvenimas“, – nuotaikingai sezoną pradeda pagrindinio projekto partnerio „Telia“ rinkodaros vadovė Vaida Jurkonienė.

Tai – jau antrasis kino seansas Kintuose, bendradarbiaujant „Kintai Arts“ ir „Kino pavasariui“. Pernai „Kino karavanas“ viešėjo su dokumentika apie operos primadonos Maria Callas gyvenimą „Maria Callas: savais žodžiais“.

Daugiau informacijos: https://kinopavasaris.lt/lt/kino-karavanas