Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Kintai Arts dalyvaus “Kūrybiškos Europos” finansuojamame projekte “MArteLive”

Kintai Arts dalyvaus “Kūrybiškos Europos” finansuojamame projekte “MArteLive”

Kintai Arts dalyvaus “Kūrybiškos Europos” finansuojamame projekte “MArteLive”

Džiaugiamės pranešdami, kad VŠĮ Kintai Arts, kartu su partneriais iš Lenkijos, Bosnijos ir Italijos, buvo atrinkti Kūrybiškos Europos programai ir laimėjo dalinį finansavimą projektui “MArteLive”. “MArteLive” yra tarptautinis konkursas ir festivalis jauniems, beprandedantiems menininkams iš šešiolikos meno sričių. Šį multidisciplininį konkursą projektui vadovaujanti organizacija “Procult” Italijoje organizuoja jau devyniolika metų.  Europos Komisijos finansavimo dėka, 2021-aisias metais konkursas bus surengtas visoje Europoje. “MArteLive” projektas prisidės prie Lietuvos jaunųjų menininkų sklaidos ir įsitinklinimo tarptautinėje scenoje. 

Kiekvienas konkurso partneris šiame projekte bus atsakingas už tam tikrą Europos dalį. Lietuvos Atviras kvietimas bus skirtas menininkams ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Islandijos, Ukrainos, Baltarusijos, Gruzijos, Armėnijos bei Moldovos. Kitos projekto partnerės bus atsakingos ir skirs savo Atvirą Kvietimą dalyvauti likusioms Europos šalims. 

Italų organizacijos “Procult” organizuojamuose konkursuose ir renginiuose nuo 2001-ųjų sudalyvavo jau virš 650,000 jaunųjų kūrėjų, studentų bei profesionalų iš visos Italijos. 2014-aisias, organizacija surengė savo pirmąją bienalę, kurioje dalyvavo virš 900 menininkų iš visos Italijos. 

Lietuvos organizuojamas Atviras Kvietimas bus skirtas menininkams iš vizualiųjų menų (tapybos, fotografijos, skaitmeninės iliustracijos, skulptūros, gatvės meno), muzikos (muzika bei muzikos produkcija ir didžėjavimas), mados (mados dizaino ir amatų), scenos meno bei literatūros (šokio, teatro, šiuolaikinio cirko, literatūros) ir audiovizualinių menų (trumpųjų filmų, video bei muzikos klipų, video meno). Atviras kvietimas bus paskelbtas sausio gale, kuomet VŠĮ Kintai Arts kvies aplikuoti jaunuosius kūrėjus. Atranktieji menininkai pavasarį bus pakviesti dalyvauti virtualioje atrankoje bei konkurso pusfinalyje, o pusfinalio nugalėtojai vyks į visoje Europoje vyksiančias meno rezidencijas bei konkurso finalą Romoje. 

Šiuo metu Kintai Arts ruošiasi konkurso paskelbimui bei ieško konkurso partnerių. Susidomėjusias organizacijas bei kompanijas kviečiame susisiekti el. paštu [email protected]