Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Kviečiame teikti paraiškas 2020 m. rezidencijų programai

Kviečiame teikti paraiškas 2020 m. rezidencijų programai

Kviečiame teikti paraiškas 2020 m. rezidencijų programai

Skelbiame atvirą kvietimą teikti paraiškas vizualiųjų menų kūrėjams ir rašytojams, norintiems dirbti Kintuose gegužės-birželio ar rugsėjo-spalio mėnesiais!

Jau du metus veikiančios rezidencijos tikslas – suvesti skirtingų muzikos, vizualiųjų ar tarpdisciplininio meno sričių kūrėjus netikėtoms patirtims ir projektams bei sukurti alternatyvą aktyviems, tačiau artimesnėms pažintims nepalankiems kultūriniams centrams.

Kintai Arts rezidencijoje kuriantys menininkai savo projektus vysto gamtos ramybės apsuptyje. Sezono metu vykdydama skirtingas veiklas, rezidencijos komanda stengiasi užmegzti glaudžius ryšius tarp skirtingų sričių profesionalų. Rezidencijos programa formuojama bendradarbiaujant su skirtingomis kultūrinėmis organizacijomis Klaipėdos bei Šilutės rajone, taip pat inicijuojant veiklas su užsienio partneriais.

Rezidencija kviečia vizualiųjų menų kūrėjus vystyti individualius bei grupinius projektus mažame miestelyje. Kintai Arts taip pat organizuoja šiais metais jau 9-ąjį kartą vyksiantį tarptautinį Kintų muzikos festivalį. Miestelyje apsistoję svečiai turi galimybę vos per valandą pasiekti Kuršių Neriją,  Nidą, Klaipėdą, Ventės ragą ar tiesiog apsukti vieną kitą ratą dviračiu po įdomybių nestokojančias vietos apylinkes.

Šis kvietimas yra gegužės–birželio mėnesių ir rugsėjo 6–spalio 6 d. laikotarpiams. Rezidencija siūlo 7 kambarius  su individualiais arba bendrais patogumais, bendro naudojimo erdves/studijas ir galimybę surengti viešą kūrybos pristatymą Kintuose ar kituose Lietuvos miestuose. Laukiama pasiūlymų parodoms, dirbtuvėms, pristatymams, skaitymams ir pasirodymams, vyksiantiems rezidencijos viduje, miestelyje ar apylinkėse.

Rezidencijos programa apgyvendinimo, darbo ar kelionės išlaidų nedengia.
Kambario su individualiais patogumais kaina mėnesiui – 390 EUR (13 eurų už naktį), su bendrais – 300 EUR (10 EUR už naktį).

Portfolio ir trumpą numatomos veiklos aprašymą kviečiame siųsti [email protected] iki balandžio 15 d. paraiškoje taip pat nurodant ir reikalingas priemones bei apgyvendinimo pageidavimus.