Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Kintai Arts rezidencijoje – pokalbis apie rezidencijas meno edukaciją Lietuvoje

Kintai Arts rezidencijoje – pokalbis apie rezidencijas meno edukaciją Lietuvoje

Kintai Arts rezidencijoje – pokalbis apie rezidencijas meno edukaciją Lietuvoje

Šį trečiadienį, liepos 25 d., 14.30 val. Kintai Arts rezidencijoje vyks pokalbis su vietos ir Rupert edukacinės programos jaunaisiais menininkais, vietos kultūros profesionalais ir kuratoriais.

Pokalbio temaRezidencijos ir meno edukacija Lietuvoje: menininkų ir kuratorių perspektyvos

Numatomas neformalus pokalbio formatas, pasidalinant savomis patirtimis, įžvalgomis, pasiūlymais ir patarimais. 

 

Rupert alternatyvios edukacijos programa buvo sukurta siekiant sujungti meno edukaciją ir profesionalią kūrybą, skatinti keitimąsi žiniomis tarp lektorių, menininkų, kuratorių ir šiuolaikinio meno bei kitų disciplinų tyrėjų ir praktikų, sutvirtinti akademinį lauką išskirtine savarankiško mokymosi kryptimi, tuo pačiu sutelkiant individualius kūrėjus į bendruomenę. Rupert edukacinė programa yra mokslinio laipsnio nesuteikianti, neakademinė mokymosi programa. Kiekvienais metais dalyvauti joje atrenkama nedidelė grupė žmonių, kuriems suteikiamos sąlygos įgyvendinti savo projektus ir gauti reikalingą praktinę bei teorinę pagalbą. Kaip programos tąsa suteikiama Rupert parama profesiniam dalyvių tobulėjimui, suteikiant jiems resursus ir įtraukiant į bendruomenę bei kontekstą, kuriame jie gali mokytis, visų pirma, darydami. (šaltinis: http://rupert.lt/lt/about/)