Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Festivalio naujienos /Kintų muzikos festivalyje – nekasdieniai muzikiniai „nuklydimai“

Kintų muzikos festivalyje – nekasdieniai muzikiniai „nuklydimai“

Kintų muzikos festivalyje – nekasdieniai muzikiniai „nuklydimai“

Kintų muzikos festivalis klausytojus kviečia tęsti arba prisijungti į muzikinę kelionę, kurios trajektorija šį savaitgalį greta ausiai įprastų maršrutų pasisuks ir netikėtomis kryptimis.

Liepos 12 d. prasidėjęs festivalis pirmąjį savaitgalį malšino troškulį šiuolaikinės muzikos mėgėjams, suteikdamas galimybę išgirsti keturias lietuvių autorių premjeras – skambėjo Ramintos Šerkšnytės, Monikos Sokaitės, Gedimino Rimkaus Rimkevičiaus ir Kristupo Bubnelio naujausi kūriniai drauge su kitų XX–XXI a. kompozitorių opusais. 

Liepos 20 d. Didžiojoje Kintų bažnyčioje skambės penktoji festivalio premjera, o bažnyčios skliautus užlies netikėtas skambesys. Nekasdieniai garsiniai „nuklydimai“ – koncerte „Choro ir perkusijos pasimatymai“,  kuris žada it Pamario vėjas gaivinančius skambesius. Ausį atšviežins ne tik neįprastas choro ir perkusijos derinys, tačiau ir skambėsianti muzika: unikalus XX a. pabaigos kūrėjo Gene Koshinski‘o Koncertas marimbai ir mišriam chorui bei dar vienas jaunos autorės M. Sokaitės kūrinys „Salve Samogitia arba devyni žvilgsniai į Žemaitiją“, skirtas šiemet minimiems Žemaitijos metams. Šios netradicinės kelionės piligrimai – Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ (dirig. Linas Balandis), ansamblis „Giunter Percussion“ ir marimbos atlikėjas Andrius Rekašius.

Liepos 21 d. ant Kuršių marių kranto įsikūrusiame viešbutyje-kempinge „Ventainė“ įvyks dar viena festivalio „premjera“ – pirmą kartą Kintų muzikos festivalio istorijoje nuskambės džiazas. Koncertą „Džiazas iš Amerikos“ surengs kolektyvas „UNO Jazz Combo“ iš Nebraskos (JAV). Koncertuojantis JAV ir Azijoje bei jau šeštą kartą gastroliuojantis Europoje džiazo ansamblis žada nuotaikingą, laisvos džiazo atmosferos ir įtraukiančių ritmų kupiną vakarą su kerinčiu Kuršių marių vaizdu.

 

Artėjantys Kintų muzikos festivalio renginiai:

 

Liepos 20 d., šeštadienis, 19:00, Didžioji Kintų bažnyčia (Kuršių g. 26)

CHORO IR PERKUSIJOS PASIMATYMAI

 

Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ (dirig. Linas Balandis)

„Giunter Precussion“

Andrius Rekašius (marimba)

 

Programoje – Monikos Sokaitės ir Gene Koshinski kūriniai

**

Liepos 21 d., sekmadienis, 19:00, „Ventainė“ (Marių g. 7, Ventės k.)

DŽIAZAS IŠ AMERIKOS

„UNO Jazz Combo“ (Jungtinės Amerikos valstijos)

                                                                                     

Programoje – įvairios džiazo kompozicijos

 

Bilietus platina bilietai.lt