Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Kintuose jaunus talentus subūrė Operos akseleratorius’19

Kintuose jaunus talentus subūrė Operos akseleratorius’19

Kintuose jaunus talentus subūrė Operos akseleratorius’19

Kintuose įvyko dar vienas tarptautinis projektas „Operos akseleratorius“. Kintų meno rezidencijoje beveik dvi savaites praleido jauni operos solistai iš Lietuvos, Graikijos, Estijos, Rusijos ir Jungtinės Karalystės. Atlikėjai koncertavo bendruomenei ir miestelio svečiams Didžiojoje Kintų bažnyčioje, solistams akompanavo Gustas Raudonius. Rugpūčio 14 d. koncerte mecenatams ir benduomenei „Mano ateities muzika“ klausytojai girdėjo įvairių epochų kompozitorių kūrinius – nuo Georgo Friedricho Händelio iki Benjamino Britteno operų fragmentų.

Operos akseleratorių apibendrino baigiamasis spektaklis „Istorijos ir raibuliai“. Rugpjūčio 24 d. į Kintų daugiafunkcį centrą susirinko tiek miestelio bendruomenė, tiek svečiai iš Šilutės, Klaipėdos bei kitų Lietuvos miestų. Jiems dainavo ir vaidino Rasa Dzimidaitė, Elena Sverdiolaitė, Erikas ir Eglė Kincevičiai, Listra Brigitta (Estija), Lindel Marika Katarina (Suomija), Angelika-Zoe Karagkouni (Graikija), Diana Or-lanova (Rusija). Šią tarptautinę komandą papildė muzikos vadovas Vladimiras Konstantinovas, pianistas G. Raudonius, choreografė Eglė Kalibataitė ir režisierė Karina Novikova. Gausus būrys jaunų talentų pristatė dviejų dalių vaidinimą. Spektaklį pradėjo Wolfgango Amadeuso Mozarto operos „Don Žuanas“ uvertiūra, kurios metu visi aktoriai šiuolaikinio šokio rakte interpretavo muziką. Spektaklyje rimtas scenas keitė komiškos, solistai nuolat keitė kostiumus ir persikūnydavo į vis naujus personažus.

Daugiau apie Operos akseleratoriaus dalyvius ir programą kviečiame paskaityti internetiniame puslapyje operaaccelerator.com