Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /MArteLive Europa 2021: Kviečiame Aplikuoti

MArteLive Europa 2021: Kviečiame Aplikuoti

MArteLive Europa 2021: Kviečiame Aplikuoti

 

VšĮ Kintai Arts, laimėjusi Kūrybiškos Europos finansavimą, kartu su partneriais iš Italijos, Lenkijos ir Bosnijos Hercegovinos skelbia atvirą kvietimą teikti paraiškas konkursui MArteLive Europa 2021. 

Vadovaujamas italų kompanijos Procult, konkursas kviečia aplikuoti jaunus menininkus (18-35 metų) iš 16 meno sričių: tapybos, fotografijos, skaitmeninės iliustracijos, skulptūros, gatvės meno, muzikos bei muzikos produkcijos/didžėjavimo, mados dizaino ir amatų, šokio, teatro, šiuolaikinio cirko, literatūros, trumpųjų filmų, video bei muzikos klipų bei video meno. 

Jaunųjų kūrėjų darbus vertins tarptautinė žiuri bei garsūs skirtingų meno sričių profesionalai iš Lietuvos. Tarp jų – „Auksiniu liūtu“ Venecijoje apdovanota kino režisierė Rugilė Barzdžiukaitė, vienas iš „slam“ poezijos pradininkų, avangardinio repo atlikėjas Žygimantas Kudirka-Mesijus, Lietuvos muzikos apdovanojimą M.A.M.A. gavusi dainininkė Giedrė Kilčiauskienė, LRT popmuzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys, teatro festivalio „Sirenos” meno vadovė Kristina Savickienė, šokio teatro „Low Air” įkūrėjas Laurynas Žakevičius, menotyrininkė, kritikė Agnė Narušytė, Lietuvą 57-joje Venecijos bienalėje atstovavęs Žilvinas Landzbergas, tapytojai Andrius Zakarauskas, Linas Jusionis ir kiti. Tarp konkursų partnerių – Vilniaus Dailės Akademija, Art of Spectra, ir pan. 

Konkurse dalyvaujančios šalys – Lietuva, Lenkija, Italija bei Bosnija ir Hercegovina – šiame projekte bus atsakingos už atskirą Europos dalį. Atviras kvietimas, organizuojamas Kintai Arts, yra skirtas menininkams ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Islandijos, Ukrainos, Baltarusijos, Gruzijos, Armėnijos bei Moldovos. 

Pavasarį iš šių šalių atrinkti menininkai bus pakviesti dalyvauti tolimesnėje virtualioje atrankoje bei Vilniuje vyksiančiame konkurso pusfinalyje. Pusfinalio nugalėtojai bus apdovanoti vertingais prizais, vasarą keliaus į visoje Europoje vyksiančias meno rezidencijas, o gruodį – į konkurso finalą Romoje. 

Plačiau su konkursu susipažinti ir paraiškas elektroniniu būdu pateikti galima internetiniame konkurso puslapyje www.martelive.eu. Kvietimas atviras nuo vasario 8 d. iki balandžio 30 d.

Jei turite klausimų – susisiekite: [email protected]

Apie mus rašo: lrt.lt, 15min.ltlrytas.ltdelfi.ltore.lt,

– LRT Kultūros savaitė: Vertėja, muzikantė Eglė Naujokaitytė, režisierius Titas Sūdžius ir KintaiArts

– LRT Opus: Jaunieji kūrėjai, dėmesio: konkuruoti net šešiolikoje meno sričių kviečia konkursas „MArteLive“

Kiti informaciniai partneriai:

Lietuvos teatro ir muzikos akademija