Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Naujausia paroda Kintai Arts rezidencijoje – tapybinės ekspedicijos rezultatai

Naujausia paroda Kintai Arts rezidencijoje – tapybinės ekspedicijos rezultatai

Naujausia paroda Kintai Arts rezidencijoje – tapybinės ekspedicijos rezultatai

Šviežiausi kelionės įspūdžiai ir rezultatai – jau rytoj, 2018.08.18. – 18.08. val., Kintai Arts rezidencijoje.

Liepos 11 d. menininkai Ieva Tulaitė ir Kipras Černiauskas išplaukė į tapybinę ekspediciją po Lietuvą, pakeliui tapydami paveikslus bei kaupdami užrašus su kultūrinėmis, gamtinėmis ir meninėmis įžvalgomis.  Kelionė prasidėjo Palūšėje,  o toliau menininkaiper Aukštaitijos ežerus pasiekė Žeimenos upę, iš Žeimenos įplaukė į Nerį, praplaukė Vilnių, Kaune įtekėjo į Nemuną, plaukdami Nemunu atsidūrė pasienio su Kaliningrado sritimi ruože, iš kurio pasiekė Pamarį, kol galiausiai Atmata išplaukė į Kuršių marias ir baigė savo kelionę Ventės rage.

Kipras Černiauskas, idėjos autorius, pernai metais baigė freskos – mozaikos studijų Vilniaus dailės akademijoje bakalaurą.  Šiuo metu gyvena Vilniuje, aktyviai rengia parodas bei dalyvauja konkursuose.

Ieva Tulaitė šiuo metu studijuoja tą pačią specialybę Vilniaus dailės akademijoje, pabaigė antrą kursą.

Kelionė truko 35 dienas. Nuplaukta 560 kilometrų. Nutapyti  44 paveikslai. Išgyventos 3 gamtos stichijos – liūtys, kaitros ir štorminiai vėjai. Padaryta daugybė nuotraukų, užpildytas kelionės dienoraštis.

Paroda Kintų menininkų rezidencijoje yra pirmas ir šviežiausias ekspedicijos rezultatų pristatymas.

Ateityje planuojama daugiau parodų ir kontempliuojamas paveikslų bei nuotraukų albumas su tekstais.

 

Kviečiame atvykti į pristatymą!