Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Open Call: Hello, can You Hear Me?” / “We’ll meet again!

Open Call: Hello, can You Hear Me?” / “We’ll meet again!

Open Call: Hello, can You Hear Me?” / “We’ll meet again!

VŠĮ Kintai Arts skelbia atranką menininkams ir kuratoriams 1-o mėnesio trukmės rezidencijai tema “Hello, can You Hear Me?” / “We’ll meet again!” . Ši rezidencija kviečia ieškoti naujų raiškos ir komunikacijos būdų menininkams reprezentuoti save bei pristatyti savo darbus Covid-19 laikais. 

Pandemija uždarė daugelio pasaulio muziejų ir galerijų duris, festivalius, muges, tačiau kartu suteikė menininkams bei kuratoriams galimybę apmąstyti alternatyvius raiškos metodus panaudojant šiuolaikines technologijas, tokias kaip AR ir VR, įsitraukiant į IT bendradarbystes, ir taip paverčiant meną pasiekiamu visiems. Nuo parodų virtualioje realybėje bei virtualių parodų kambarių (“online viewing rooms”) iki tiesioginių transliacijų, menininkai kviečiami apmąstyti institucijų reikšmę, plėsti savo auditorijas, bei iš naujo įsivaizduoti savo raiškos ir komunikacijos būdus bei (virtualius) įrankius. 

Į procesą orientuotos rezidencijos programos metu, dalyviai yra kviečiami laisvai interpretuoti galerijos erdvę / parodų salę: šią paversti scena, studija, žaidimo aikštele. Čia vykstančiais procesais dalinantis su virtualiomis auditorijomis yra kviečiami įvairių sričių menininkai, tyrėjai, kuratoriai norintys vystyti gyvas diskusijas, meninius scenarijus, kūrybines dirbtuves, kūrybos ir kūrybinio proceso pristatymus.   

Registracijai kviečiame pateikti biografiją ar CV, portfolio su darbų pavyzdžiais (pdf formatu) ir motyvaciniu laišku/projekto pasiūlymu iki kovo 15 d. užpildant šią registracijos formą. Atrinktus kandidatus informuosime el. paštu iki kovo 26d. 

Rezidencijos trukmė – 1 mėn (balandžio 1d. – gegužės 1d.). 

Šiuo Atviru Kvietimu VŠĮ Kintai Arts  galės priimti iki 2-ių rezidentų, kuriems bus suteiktas nemokamas apgyvendinimas. Kiti rezidentai (iki 5-ių) už apgyvendinimą turės susimokėti. Informacija apie apgyvendinimo kainas čia. Už maistą bei transportą ir kitas išlaidas dalyviai turi susimokėti patys. 

Atrankos kriterijai: kandidatai turi pateikti kokybišką, inovatyvų ir aiškiai suformuluotą projektinį pasiūlymą pagal rezidencijos temą/formatą, pagrįstą atitinkama profesine patirtimi. Projektiniame pasiūlyme turi būti aiškiai suformuluota, kaip bus pasiekti konkretūs išsikelti tikslai rezidencijos metu; bei pademonstruoti, kaip ši rezidencija pasitarnaus jų tolimesnei karjerai. Taip pat kandidatai turi būti ne vyresni nei 35-ių metų bei gerai mokėti anglų kalbą. 

Paraiškas vertins Kintai Arts Meno Taryba. 

Laikydamiesi dabartinių Sveikatos apsaugos ministerijos apribojimų ir rekomendacijų, rezidencijoje gali dalyvauti tik tie asmenys, prieš atvykdami pateiks įrodymus, kad atvykdami į rezidenciją neserga Covid-19.  

Šį rezidencijų projektą bei kitas VŠĮ Kintai Arts veiklas remia Lietuvos Kultūros Taryba.