Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Operos akseleratorius Kintuose suburs jaunuosius operos atlikėjus

Operos akseleratorius Kintuose suburs jaunuosius operos atlikėjus

Operos akseleratorius Kintuose suburs jaunuosius operos atlikėjus

Rugpjūčio 12–25 d. Kintuose vyks Operos akseleratorius, skirtas profesionalią karjerą pradedantiems operos solistams. Jo dalyviai dirbs su tarptautinę patirtį turinčia režisiere Karina Novikova. Kintuose ji vieši nebe pirmą kartą – pernai režisierė vadovavo Operos inkubatoriui, kuriame jauni menininkai savaitę laiko kartu kūrė operos spektaklį, sudėliotą iš skirtingų operų arijų ir duetų, o intensyvų darbą vainikavo Kintų publikai atlikta „Operos dėlionė“. 

Operos akseleratoriaus metu bus statomos scenos iš operų ir nagrinėjami praktiniai vaidybos operoje klausimai. Programa šiemet tarptautinė, tad tai bus puiki proga apsikeisti patirtimi su kolegomis iš užsienio.

Programos dalyviai Kintuose surengs du pasirodymus. Rugpjūčio 14 d. skambės koncertas mecenatams ir bendruomenei „Mano ateities muzika“, o rugpjūčio 24 d. jaunieji solistai atliks operos spektaklį „Istorijos ir raibuliai“, kurį režisuos K. Novikova. 

 

Operos akseleratoriaus renginiai:

 

Rugpjūčio 14 d., trečiadienis, 17:00 
Didžioji Kintų bažnyčia (Kuršių g. 26)

MANO ATEITIES MUZIKA (Koncertas mecenatams )
Solistai iš tarptautinės programos „Operos akseleratorius“

Rugpjūčio 24 d., šeštadienis, 20:00
Kintų daugiafunkcis centras (Kuršių g. 23)

ISTORIJOS IR RAIBULIAI
Solistai iš tarptautinės programos „Operos akseleratorius“
Gustas Raudonius (fortepijonas)
Režisierė Karina Novikova
Muzikos vadovas Vladimiras Konstantinovas