Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Projekto dalyviai surengė koncertą Islandijoje

Projekto dalyviai surengė koncertą Islandijoje

Projekto dalyviai surengė koncertą Islandijoje

Rugpjūčio 14 d. projekto dalyviai iš Lietuvos Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO, vadovaujamas kompozitoriaus ir dirigento Gedimino Gelgoto, kartu su partneriais iš Islandijos – kvartetu Skark surengė koncertą ir kūrybines dirbtuves Islandijos sostinėje Reikjavike.

Rugpjūčio 13 – 16 d. vykstantis Cycle Music And Art festivalis, organizuojamas kvarteto Skark narių, surengė išskirtinį pasirodymą – projektinį koncertą sostinės priemiesčio Kopavogur šiuolaikinio meno muziejuje. Koncerto programoje skambėjo šiuolaikinių islandų kompozitoriaus J. Leifs, lietuvių kūrėjo Gedimino Gelgoto kūriniai bei XIX a. žydų kompozitoriaus Wolf Ebann aranžuota lopšinė, kurią jie visi atliko kartu.

Publika labai šiltai ir atvirai priėmė atlikėjų pasirodymą. Projekto dalyviai bisui atliko du kompozitoriaus Gedimino Gelgoto kūrinius. Prieš koncertą vyko kūrybinės dirbtuvės tarp dalyvių, kurias galėjo stebėti publika bei vaikai iš globos namų. Publika taipogi galėjo susipažinti su šiuolaikine ir praeities muzika, jos ypatumais, išskirtinėmis kolektyvų grojimo technikomis.

Apie koncertą rašė vietinė spauda: nuo žymiausio Islandijos dienraščio “The Reykjavik Grapevine” iki lietuvių bendruomenės Islandijoje.