Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Projekto koncertai Kintuose ir Kėdainiuose

Projekto koncertai Kintuose ir Kėdainiuose

Projekto koncertai Kintuose ir Kėdainiuose

Projekto „Praeities ir dabarties muzika Lietuvos – Islandijos dialoge“ su EEA Grants dalis  – koncertai mažuosiuose Lietuvos regionuose – Kintuose ir Kėdainiuose. Koncertų metu pasirodys projekto dalyviai – atlikėjai iš Lietuvos ir Islandijos.

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO (Lietuva) ir styginių kvartetas Skark (Islandija) savo išskirtinius pasirodymus surengs liepos 10 d. 20 val. – Kintuose, Didžiojoje bažnyčioje bei liepos 11 d. 16 val. – Kėdainiuose, Daugiakultūriame centre.

Kvarteto Skark iš Islandijos branduolį sudaro keturi profesionalūs atlikėjai. Jo nariai ne tik groja, bet ir kuria muziką. Kvartetas Skark aktyviai dalyvauja įvairiuose meniniuose ir socialiniuose projektuose, bendradarbiauja su skirtingų sričių menininkais.

Naujų Idėjų Kamerinio Orkestro NIKO pasirodymai pasižymi netradiciniais konceptualiais sprendimais, vizualumu bei subtilia choreografija. Šiais metais kolektyvas debiutavo prestižinėje Gewandhaus koncertų salėje, Leipcige, kur kartu su MDR orkestru atliko kompozitoriaus Gedimino Gelgoto simfoniją „Extracultural“.

Abiejų kolektyvų, orkestro NIKO ir kvarteto Skark repertuare vyrauja šiuolaikinė minimalistinė, XX-XXI a. užsienio kompozitorių muzika bei jų pačių sukurti opusai. Koncertų metu Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO ir kvartetas Skark atliks bendrą muzikinę programą, kurioje skambės ne tik šiuolaikinė muzika, bet ir XIX a. Kėdainiuose gyvenusio žydų kompozitoriaus Wolfo Ebanno kūrinys bei senoji islandų muzika. Koncertai bus skirti plačiajai auditorijai, o ypatingai – socialinę atskirtį patiriantiems vaikams, kurie turės galimybę patirti profesionaliosios muzikos poveikį.

Renginiai – nemokami.