Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Projekto pabaiga pažymėta įspūdingais koncertais

Projekto pabaiga pažymėta įspūdingais koncertais

Projekto pabaiga pažymėta įspūdingais koncertais

2016 m. pradžioje VšĮ “Kintai Arts” pradėtas inicijuoti tarptautinis projektas “Praeities ir dabarties muzika Lietuvos-Islandijos dialoge” (finansuojamas EEA Grants finansų mechanizmų), buvo pabaigtas finaliniais koncertais. 

Liepos 27, 28 ir 29 dienomis organizuoti projekto dalyvių pasaulyje žinomo kompozitoriaus Gedimino Gelgoto, jo vadovaujamo Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO (Lietuva) ir Tarptautinio jaunimo simfoninio orkestro (Europos šalys), diriguojamo jauno batutos meistro Martyno Stakionio pasirodymai. Daug visuomenės dėmesio sulaukę koncertai įvyko nedideliame Saugų miestelyje (Šilutės r.), liuteronų bažnyčioje, didžiojoje Klaipėdos koncertų salėje bei Kintuose. 

Skambėjo projekto pradžioje  Gedimino Gelgoto sukurta bendra kompozicija, sudaryta iš šiuolaikinės lietuvių, islandų kompozitorių opusų bei XIX a. gyvenusio žydų kūrėjo Wolfo Ebanno muzikos. 

Projekto organizatoriai džiaugiasi, kad į baigiamuosius koncertus susirinko įvairi publika. Į koncertus specialiai atvyko Klaipėdos miesto senelių globos namų gyventojai, Saugų vaikų globos namų auklėtiniai bei klausytojai iš kitų Lietuvos miestų, o prie jų įgyvendinimo prisidėjo ir liuteronų bendruomenė, leidusi rengti pasirodymus bažnyčiose bei gausus būrys savanorių. 

Koncertus vainikavo ilgai trukusios nuoširdžios publikos ovacijos, aplodismentai bei padėkos projekto rengėjams ir atlikėjams.