Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Festivalio naujienos /Skelbiama Kintų muzikos festivalio 2020 programa

Skelbiama Kintų muzikos festivalio 2020 programa

Skelbiama Kintų muzikos festivalio 2020 programa

Skelbiama Kintų muzikos festivalio 2020 programa. Daugiau informacijos – jau greitai.

 

Liepos 6 d. 19.00
Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčia

TAU BET KOKIOS SUTEMOS ŠVIESIOS
Lietuvos Nepriklausomybės 30-mečiui

Choras „Jauna muzika“ (meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas)

PROGRAMOJE – Vaclovo Augustino kūriniai:

Ąžuolėli šimtašaki
Great art Thou, O Lord
Cantate Domino
Hymne a St. Martin
Priesakai sūnui
Jerusalem, surge
Tau bet kokios sutemos šviesios
Du dob dob
Tykus tykus
Anoj pusėj Dunojėlio
Taikos dvasia
Tėvyne mūsų

Koncertas rengiamas kartu su Šilutės kultūros centru

 

Liepos 8 d., 17.30
Kintai Arts rezidencija

TARPTAUTINIO PLENERO PARODOS ATIDARYMAS 

 

Liepos 8 d. 19.00
Didžioji Kintų bažnyčia

NeoQuartet (Lenkija)

PROGRAMA

Witold Lutosławski – Styginių kvartetas
Justė Janulytė – „Arija“ styginių kvartetui
Henryk Mikołaj Górecki – Styginių kvartetas Nr. 1 „Jau sutemo“
Paweł Szymański – Keturios pjesės styginių kvartetui

 

Liepos 10 d., 19.00
„Ventainė“, Ventės km.

Giunter Percussion

PROGRAMA

Steve Reich – „Music for Pieces of Wood“
Astor Piazzolla – „Libertango“
J. B. Smith – „Conga Mix“
Mark Ford – „Afta-Stuba!“
Matt Savage – „Desert Celebration“
Valerie de Naranjo – „Wenda kanawa“
Minoru Miki – „Marimba Spiritual“

 

Liepos 18 d.
Priekulės kultūros centras

JAUNIEJI OPEROS BALSAI

Operos atlikėjai iš Nyderlandų, Kolumbijos, Jungtinės Karalystės ir Portugalijos

PROGRAMOJE – Wolfgang Amadeus Mozart, Georges Bizet, Giacomo Puccini, Georg Friedrich Händel ir kt.

 

Liepos 21 d.
Kintų daugiafunkcis centras 

Liepos 22 d.
Kurhauzas, Palanga

NEGYVENAMA SALA

Operos atlikėjai iš Nyderlandų, Kolumbijos, Jungtinės Karalystės ir Portugalijos

PROGRAMOJE – Josepho Haydno opera „Negyvenama sala“ („L’isola disabitata“)

 

Liepos 21 d.
Thomo Manno kultūros centras, Nida

Liepos 24 d., 19.00
Didžioji Kintų bažnyčia

Liepos 25 d., 19.00
Kurhauzas, Palanga

Ansamblis 4/12 (Jungtinė Karalystė)

PROGRAMA

James Tenney – „In A Large Open Space“
Ashley Fure – „Library on Lightning“
Dominykas Digimas – „transference“
Kristupas Bubnelis – Naujas kūrinys
Gerard Grisey – „Périodes“
Frederik Rzewski – „Coming Together“

 

Liepos 29 d., 19.00
Didžioji Kintų bažnyčia

DIDINGASIS BEETHOVENAS

Dalia Kuznecovaitė (smuikas)
Gleb Pyšniak (violončelė)
Simona Zajančauskaitė (fortepijonas)

PROGRAMA
Ludwig van Beethoven – Fortepijoninis trio D-dur, op. 70 Nr.1 („Ghost trio“)
Ludwig van Beethoven – Fortepijoninis trio B-dur, op. 97 („Archduke trio“)

 

Liepos 31 d., 17.30
Kintai Arts rezidencija

MATVEJAUS VAISBERGO DARBŲ PARODOS ATIDARYMAS 

Liepos 31 d., 19.00
Didžioji Kintų bažnyčia

SVETIMI NAMAI

Dalia Kuznecovaitė (smuikas)
Gleb Pyšniak (violončelė)
Simona Zajančauskaitė (fortepijonas)

PROGRAMA

Anatolijus Šenderovas – „Dialogas“ smuikui ir fortepijonui for violin and cello
César Cui – „Orientale“ iš ciklo „Kaleidoskopas“, op. 50
Anatolijus Šenderovas – „Daina ir šokis“
Leopold Godowsky – „Nocturnal Tangier“
Joseph Achron – „Sher“, op. 42
Jascha Heifetz – „Ponce Estrellita“
Aaron Copland – „Ukulele Serenade“
George Gershwin – „Summertime“ (aranž. Leonido Mieldažio)
Benny Goodman – „Air Mail Special, Sing Sing Sing (aranž. Leonido Mieldažio)

 

Rugpjūčio 2 d., 20.00
Kurhauzas, Palanga

Rugpjūčio 4 d., 20.00
Didžioji Kintų bažnyčia

ARFOS IR VOKALO MAGIJA

Auksė Petronis (sopranas) 
Sophia Warczak (arfa, Vokietija)

PROGRAMOJE – Claros Schumann, Fanny Mendelsohn-Hensel, Lili Boulanger, Henriete Renié kompozicijos ir Vilhelmo Storostos-Vydūno tekstai

 

Rugpjūčio 7 d. 22.00
Didžioji Kintų bažnyčia

VITRUVIJAUS ŽMOGUS

Tarptautinis senosios muzikos ansamblis „Canto fiorito“ (meno vadovas Rodrigo Calveyra)

PROGRAMA

Thomas Tallis – If you love me
Orlando di Lasso – Ad te levavi oculos meos
Giovanni Pierluigi da Palestrina / Francesco Rognoni – Vestiva i colli
Adrian Willaert – Confitebor tibi Domine
Josquin des Prez – Mille regretz
Tomás Luís de Victoria – Ave Maria caelorum
Cristóbal de Morales – Asperges me
Jacques Arcadelt – O Pulcherrima mulierum
Gilles Binchois – Triste Plaisir
Hieronymus Praetorius – Wie lang o Gott in meiner Not
William Byrd – Miserere mei, Deus

 

Rugpjūčio 8 d. 15.00
Saugų bažnyčia 

VITRUVIJAUS ŽMOGUS

Tarptautinis senosios muzikos ansamblis „Canto fiorito“ (meno vadovas Rodrigo Calveyra)

PROGRAMA

Thomas Tallis – If you love me
Orlando di Lasso – Ad te levavi oculos meos
Giovanni Pierluigi da Palestrina / Francesco Rognoni – Vestiva i colli
Adrian Willaert – Confitebor tibi Domine
Josquin des Prez – Mille regretz
Tomás Luís de Victoria – Ave Maria caelorum
Cristóbal de Morales – Asperges me
Jacques Arcadelt – O Pulcherrima mulierum
Gilles Binchois – Triste Plaisir
Hieronymus Praetorius – Wie lang o Gott in meiner Not
William Byrd – Miserere mei, Deus

 

Rugpjūčio 9 d., 19.00
Kintai Arts rezidencija

AUKSINIAI BALSAI

Auksė Petronis (vokalas) ir jos vadovaujamų meistriškumo kursų dalyviai

PROGRAMA bus paskelbta vėliau

 

Rugpjūčio 14 d.
Didžioji Kintų bažnyčia

Šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“

PROGRAMOJE – kompozitorių kūrybinių dirbtuvių metu parašyti kūriniai

 

Rugpjūčio 22 d.
Kurhauzas, Palanga

KONCERTAS-MARATONAS

Alexander Paley (fortepijonas) ir kiti

PROGRAMA bus paskelbta vėliau