Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Pirmosios skulptūros menininkų rezidencijoje!

Pirmosios skulptūros menininkų rezidencijoje!

Pirmosios skulptūros menininkų rezidencijoje!

Ieva Laskevičiūtė ir Mantas Petreikis rugpjūčio mėnesį aplankė Kintai Arts menininkų rezidenciją ir savo viešnagės metu sukūrė rezidenciją puošiančius meno kūrinius! 

Jaunų menininkų pora, gyvenantys Telšiuose 2018 metų rugpjūčio mėnesį aplankė Kintus. Menininkai buvo pakviesti sudalyvauti Kintai Arts menininkų rezidencijos programoje „Migruojantys Paukščiai“. Juvelyrė Ieva Laskevičiūtė ir skulptorius Mantas Petreikis, galėtume sakyti užklydo į rezidenciją, nes menininkų vizitas truko vos penkias dienas, tačiau tai jiems nesutrukdė įgyvendinti savų projektų. Pora sukūrė mažosios plastikos ir skulptūrinius objektus, kurie savą vietą rado prie rezidencijos paradinio įėjimo. Šie kūriniai apgaubiantys įėjimo į pastatą taką tapo simboliška rezidencijos gyvavimo pradžios žyme. Ieva Laskevičiūtė į du, miestelio apylinkėse rastus, akmenis inkrustavo juvelyrinės emalės plokšteles pavadintas „Žemiau akių lygio“. Tuo tarpu, Mantas Petreikis iš akmens iškalė skulptūrą „Avinėlis“. 

Į dueto kūrinius galime žvelgti it į metaforą nusakančią pačią rezidenciją – vieta, kur menininkai atsiskiria, tam kad pabūtų su savimi, augtų ir galėtų vėl dalintis savo kūrybos vaisiais su žmonėmis.