Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Pirmosios skulptūros menininkų rezidencijoje!

Pirmosios skulptūros menininkų rezidencijoje!

Pirmosios skulptūros menininkų rezidencijoje!

Ieva Laskevičiūtė ir Mantas Petreikis rugpjūčio mėnesį aplankė Kintai Arts menininkų rezidenciją ir savo viešnagės metu sukūrė rezidenciją puošiančius meno kūrinius! 

Telšiuose gyvenanti jaunų menininkų pora 2018 m. rugpjūtį aplankė Kintus, kur buvo pakviesti sudalyvauti Kintai Arts menininkų rezidencijos programoje „Migruojantys Paukščiai“. Juvelyrė I. Laskevičiūtė ir skulptorius M. Petreikis, galėtume sakyti, užklydo į rezidenciją, nes menininkų vizitas truko vos penkias dienas, tačiau tai jiems nesutrukdė suspėti įgyvendinti savų projektų. Pora sukūrė mažosios plastikos ir skulptūrinius objektus, kurie savą vietą rado prie rezidencijos paradinio įėjimo. Šie kūriniai, apgaubiantys įėjimo į pastatą taką, tapo simboliška rezidencijos gyvavimo pradžios žyme. I. Laskevičiūtė į du miestelio apylinkėse rastus akmenis inkrustavo juvelyrinės emalės plokšteles, pavadintas „Žemiau akių lygio“, o M. Petreikis iš akmens iškalė skulptūrą „Avinėlis“. 

Į dueto kūrinius galime žvelgti it į metaforą, nusakančią pačią rezidenciją – tai vieta, kur menininkai atsiskiria tam, kad pabūtų su savimi, augtų ir galėtų vėl dalintis savo kūrybos vaisiais su žmonėmis.