Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /Spaudos atgarsiai apie koncerta Kėdainiuose

Spaudos atgarsiai apie koncerta Kėdainiuose

Spaudos atgarsiai apie koncerta Kėdainiuose

Daugiakultūriame centre – įsimintinas koncertas 

2016 vasario 16 

Aut. Vilija Mockuvienė 

Kėdainių daugiakultūris centras seniai bebuvo sausakimšas. Didžiulio kėdainiečių dėmesio Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse sulaukė tarptautinis, šiuolaikinės akademinės muzikos koncertas, projekto „Praeities ir dabarties muzika Lietuvos – Islandijos dialoge“ dalis. Jame pasirodė atlikėjai iš Lietuvos ir Islandijos. 

Nepakartojamą koncertą kėdainiečiams dovanojo naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO iš Lietuvos bei kvartetas SKARK iš Islandijos, kuriuos vienija panašus požiūris į muzikos pasirinkimą ir atlikimą, dalyvavimas įvairiuose meniniuose projektuose, skirtingų socialinių grupių įtraukimas į projektus bei bendradarbiavimas su kitų sričių menininkais. 

Krašto muzikos mylėtojus į koncertą, matyt, viliojo ir tai, kad jie turėjo galimybės pasiklausyti iš Kėdainių kilusio Deivido Dumčiaus grojimo. Jis jau kuris laikas violončele groja orkestre „Niko“. 

Pasak projekto iniciatorių, šis muzikinis dialogas yra savotiška padėka islandų tautai už tai, kad jie būdami nedidele valstybe patys pirmieji pripažino Lietuvos valstybės nepriklausomybę 1991 metais. 

Publikuota: http://muge.eu/daugiakulturiame-centre-isimintinas-koncertas/