Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.
VšĮ "Kintai Arts" tinklalapis/Pagrindinės naujienos /„Tapyba Upe“ Ievos Tulaitės ir Kipro Černiausko ekspedicijos parodos akimirkos

„Tapyba Upe“ Ievos Tulaitės ir Kipro Černiausko ekspedicijos parodos akimirkos

„Tapyba Upe“ Ievos Tulaitės ir Kipro Černiausko ekspedicijos parodos akimirkos

Kintai Arts menininkų rezidencija džiaugiasi galėdama pristatyti pirmąją jaunų autorių tapybinės ekspedicijos Lietuvos upėmis parodą. Autorių duetas savo ekspediciją pradėjo liepos 11-tą dieną, rugpjūčio 14-tą pasiekė Ventės ragą, o jau rugpjūčio 18-tą kvietė svečius apžvelgti kelionės rezultatus. 

Parodos autoriai:
Ieva Tulaitė 
Kipras Černiauskas

Parodos kuratorius: 
Martynas Pekarskas

„Tai ne turizmas, tai ne pleneras. Tai – tapybinė ekspedicija. Menininkai Ieva Tulaitė ir Kipras Černiauskas gumine valtimi perplaukė Lietuvą pakeliui tapydami paveikslus bei kaupdami užrašus su kultūrinėmis, gamtinėmis ir meninėmis įžvalgomis. Kelionė prasidėjo Palūšėje, per Aukštaitijos ežerus pasiekė Žeimenos upę, iš Žeimenos įplaukė į Nerį, praplaukę Vilnių Kaune įtekėjo į Nemuną, plaukdami Nemunu atsidūrė pasienio su Kaliningrado sritimi ruože iš kurio pasiekė Pamarį, kol galiausiai Atmata išplaukė į Kuršių marias ir baigė savo kelionę Ventės rage. 
Kelionė truko 35 dienas. Nuplaukta 560 kilometrų. Nutapyti 44 paveikslai. Išgyventos 3 gamtos stichijos – liūtys, kaitros ir štorminiai vėjai. Padaryta daugybė nuotraukų, užpildytas kelionės dienoraštis. 
Paroda Kintų menininkų rezidencijoje yra pirmas, šviežias ekspedicijos rezultatų pristatymas. 
Ateityje planuojama daugiau parodų ir kontempliuojamas paveikslų bei nuotraukų albumas su tekstais.“

Parodos autoriai

 

Nuotraukų autorius: Karolina Sadlauskaitė