Kintai Arts
Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“. Ji savo veiklą pradėjo 2013 m. „Kintai Arts“ tikslas yra organizuoti pramogų, poilsio, kūrybines, menines ir sporto veiklas, užsiimti viešųjų ryšių ir komunikacijos vykdymu.

KINTŲ MUZIKOS FESTIVALIS

LIEPOS 6-RUGPJŪČIO 20 D.

 

Šią vasarą Kintuose jau dešimtąjį kartą suskambės muzikos festivalio garsai. Liepos 6–rugpjūčio 20 d. įvyks jubiliejinis dešimtasis Kintų muzikos festivalis, į Pamario kraštą kasmet sukviečiantis profesionalius atlikėjus. Festivalis ir iš jo išsivysčiusi Kintų meno rezidencijos veikla per dešimt metų įsitvirtino kaip itin ryškus regiono kultūros reiškinys, auginantis kokybiškos kultūros prieigą regione. 

Per dešimt metų festivalis keitėsi – nuo Kintų muzikos savaitės „Marių audra“ iki keletą mėnesių trunkančio festivalio su keliolika renginių,  tačiau jo esmė nepakito: nuo 2012 m. Kintuose skamba šiuolaikinė muzika ir pristatomos lietuvių kompozitorių premjeros. Ne mažiau svarbus ir minėtas tikslas didinti kultūros prieinamumą regione, ką Kintų muzikos festivalis sėkmingai daro, plėsdamas savo koncertų geografiją į rajono miestus ir miestelius bei kitas regiono savivaldybes. 

Šiemet festivalis kviečia į šešiolika koncertų, kurie skambės Kintuose, Šilutėje, Žemaičių Naumiestyje, Švėkšnoje, Saugose ir Juodkrantėje. Renginiuose numatytos bent keturios premjeros, skambės muzika nuo renesanso iki šių dienų. Tačiau didžiausias dėmesys Kintų muzikos festivalyje šiemet tenka šiuolaikinei muzikai.

Iki susitikimo Kintų muzios festivalio koncertuose!

Iki pasimatymo Pamaryje!

Programa

 

Sorry, no events matched your criteria.

Visa programa

BILIETUS PLATINA WWW.BILIETAI.LT


BILIETUS TAIP PAT GALIMA ĮSIGYTI KONCERTO VIETOJE VALANDĄ PRIEŠ RENGINĮ.
MOKSLEIVIAMS, STUDENTAMS, SENJORAMS – 50 % NUOLAIDA.
IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKAI Į VAKARINIUS FESTIVALIO KONCERTUS NEĮLEIDŽIAMI.